Videoarchiv

Všetky filmy sa otvárajú na stránke YouTube, Vimeo prípadne iných služieb v Novom okne (na novej karte) webového prehliadača.

  1. Žobrák (J. Kuska, J. Chomo. I. Brezina, hraný, 5 min. 1981)
  2. U zubára (J. Kuska, J. Chomo, I. Brezina, hraný, 6min. 1981)
  3. Slovenská story (J. Kuska, J. Chomo, I. Brezina, hraný, 7 min., 1982)
  4. Metamorfózy slovenského zbojníctva, alebo, prežijú rok 2000? (J. Kuska, hraný, 15 min.,1983)
  5. Stop! A znova… (J. Kuska, hraný, 7 min.,1984)
  6. Štyri mini (J. Kuska, G. Szabó, hraný, 3 min., 1984)
  7. Veľká cena Demänovských jaskýň (J. Kuska, J. Chomo, I. Brezina, reportáž, 15 min., 1984)
  8. Letný príbeh (J. Otčenáš, hraný, 5 min, 1984)
  9. Cena benzínu (J. Otčenáš, hraný, 6 min,. 1985)
  10. 1. máj 1985, Lipt. Mikuláš (kolektív Nicolaus, reportáž- 10 min. 1985)
  11. Nácvik ČSS 1985 (M. Malý, reportáž, 10 min., 1985)
  12. Okresná spartakiáda 1985 (Reportáž, 10 min., 1985)
  13. Poker (I. Brezina, hraný, 9 min., 1985)
  14. Prvovýstup (J. Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 24 min.,1985)
  15. Mladí vodáci (R. Teichmann, dokumentárny, 4 min., 1985)
  16. Zopár z OBP (J. Kuska, hraný, 3min.,1985)
  17. 3x s F.U. (J. Kuska, J. Chomo, hraný, 7 min.,1985)
  18. Aktuality (J. Kraus, P. Anděl, hraný, 2 min., 1985)
  19. Veľká ryba (J. Čermák, filmová pesnička, 3 min., 1986)
  20. Mlyny v Oblazoch (J. Kuska, G. Szabó, reportáž, 12 min., 1986)
  21. Každý den Olympic (M. Malý, filmová pesnička, 3 min.,1986)
  22. Stratená princezná (J. Kuska, klip, 4 min.,1986)
  23. Aj taká bola OR-8 (Kolektív Nicolaus,reportáž, 6 min., 1986)
  24. O mužovi, ktorý prvý medzi Slovákmi dal sa na zubné lekárstvo (J.Kuska, dokument, 15min. 1987)
  25. Športovci (Niolausáci, hraný, 5 min., 1987)
  26. Kufřík na cestách (P. Anděl, hraný, 8 min., 1987)
  27. HOP-TROP (J. Čermák, filmová pesnička, 5 min., 1987)
  28. ME v leteckej akrobacii (J. Čermák, reportáž, 7 min., 1987)
  29. Prekvitá (J. Kuska a kol. Nicolaus, hraný, 3 min., 1987)
  30. Tajuplná vila (J. Kuska, J.Chomo a kol. Nicolaus, hraný, 10 min., 1987)
  31. Tatran (Liptfilm, hraný, 11 min., 1987, spoluautori)
  32. Výlet roku … (J. Kuska a kol. Nicolaus, hraný, 4 min., 1988)
  33. Starosti richtára Dzurku (Liptfilm, hraný, 8 min., 1989, spoluautori)
  34. Stavba (J. Kuska, hraný, 6 min., 1989)
  35. Slovensko-japonské podobnorozpornosti (Marián Babjak, hraný, 5 min., 1989)
  36. Silent Landing (Tiché pristátie, Liptfilm, essej, 7 min., 1990 – spoluautori)
  37. Dedičstvo (J. Kuska, publicistika, 15 min.,1991)
  38. Jesenný ateliér (M. Nebehay, dokumentárny, 10 min.,1991)
  39. Rozpory (dokumentárny, 10 min., 1991)
  40. Number one (J. Kuska a kol. Nicolaus, hraný, 5 min., 1991)
  41. amalkeR (j. Kuska a kol. Nicolaus, hraný, 3 min., 1991)
  42. Gabčíkovo, betónové monštrum (publicistika, 10 min., 1992)
  43. Trištvrte na jeseň (J. Kuska, experiment, 9 min., 1992)
  44. Hrobár civilizácie (hraný, 15 min.,1992)
  45. P.L.Ž. (J. Kuska, G. Szabó, Vl. Surovček, dokumentárny, 20 min., 1989-1993)
  46. Vták (Kolektív Amafilm Nicolaus, hraný, 1 min., 1993)
  47. amalkeR II (J. Kuska, hraný, 3 min., 1994)
  48. Taký jeden deň… (L. Gašpar, dokumentárny, VHS, 9 min., 1994)
  49. Veľký malin (kol. Nicolaus, hraný, 1 min., 1994)
  50. Mesto Liptovský Mikuláš 1991-1994 (J. Kuska, dokument-52min., 1994)
  51. Veno (J. Kuska, publicistický, VHS, 21 min. 1994)
  52. In Fabrikam (L. Gašpar, O. Pizúr, dokument, VHS, 17 min., 1995)
  53. Slováci vo Viedni (reportáž, VHS, 16 min., 1995)
  54. Jar (P. Uhliar, dokument, VHS, 5 min.,1995)
  55. S Oravou cez rovník (Vl. Rezník, reportáž, VHS, 16 min.,1995)
  56. Rezbár (D. Iskerka, dokument, VHS, 8 min., 1995)
  57. Škoda 1000+1+1 zlepšení (M. Nebehay, hraný, 7:25 min., 1995)
  58. No comment (M. Nebehay, hraný- 8 min., 1996)
  59. Suvorák (L. Gašpar, reportáž-5min., 1996)
  60. Jednohubky (J. Kuska a kol. Nicolaus, hraný-2:55 min., 1995)
  61. Sen kaprála Miša (J. Kuska, reportáž-12:21 min., 1996)
  62. Slané cesty I. (Vl. Rezník, reportáž, 17:00 min., 1996)
  63. Film o básnikovi (L. Gašpar, dokument, 8 min.,1996)
  64. Receptár: Ako si urobiť S.S. (J. Kuska, reportáž-14:21 min., 1997)
  65. Šťastie (R. Chomo, animovaný-2min., 1997)
  66. Hurá, bude pálenka (J. Kusková, reportáž-7:30 min., 1999)
  67. Nicolausvoloviny (J. Kuska, J. Chomo, hraný-3:56 min., 1999)
  68. Sliače (J. Kuska, dokument- 12 min., 1999)
  69. M.A.R.T.A. (J. Kuska, Dokument-17:17 min.,1999)
  70. Mašinkou na čierny Balog (J. Kuska, rodinný film 9 min.,2000)
  71. Parodiátor (J. Kusková, experiment-1:40min.,2000)
  72. Mládeži do 18 rokov neprístupné (J. Kusková, experiment, 1:40 min., 2000)
  73. Nicolauspivoviny (J. Kuska, J. Chomo, hraný, 6 min., 1999)
  74. Ľutujeme (D. Iskerka, hraný, 1:37 min., 2000)
  75. amalkeR III , tzv. komunikačná (j. Kuska, J. Chomo, hraný, 1:48 min., 2000)
  76. Vták II (J. Kuska, J. Chomo, hraný, 1:00 min., 2000)
  77. Slané cesty II (Vl. Rezník, reportáž, 19:00 min.2000)
  78. Vojenské cvičenie (J. Kusková, VHS, 10 min., 2000)
  79. Švihrovská duma (J. Kuska, dokument, 15 min., 2000)
  80. Devil’s Servant (J. Kusková, hraný, 5 min., 2001)
  81. Moje kráľovstvo (J. Kusková, experiment, 3:30 min., 2001)
  82. Slané cestry III (Vl. Rezník, reportáž, 18:00 min., 2001)
  83. Zimná jazda (J. Kuska, J.Chomo, reportáž 19:50 min., 2001)
  84. O habovský kardan (J. Kuska, reportáž, 7:45 min., 2001)
  85. TV torta (D. Iskerka, hraný 1:45 min., 2001)
  86. Loser (R. Chomo, A. Slafkovský, hraný, 10:00 min., 2001)
  87. Pozdrav z frontu (J. Kusková, prestávkový, 5:10 min., 2002)
  88. Oslava sviatku práce (J. Kusková, reportáž, 2:25 min., 2002)
  89. Televízne noviny (J. Kusková, hraný, 5:30 min., 2002)
  90. Slané cesty IV (Vl. Rezník, reportáž, 18:00 min., 2002)
  91. Jazda (J. Kusková, videoklip, 2:15 min., 2002)
  92. Ako prežiť detský letný tábor (J. Jalovecký, dokument, 11:00 min., 2002)
  93. Deň s majstrom Fullom (D. Iskerka, V. Bačíková, reportáž, 7 min., 2002)
  94. Gazda a zoofil (J. Kusková, reportáž, 5:15 min., 2002)
  95. Pochod (J. Kuska, J. Chomo, reportáž, 12:00 min., 2003)
  96. Čo mi rozprával liptovský gazda (J. Kusková, dokument 18 min., 2003)
  97. Výlet (Richard Chomo, rodinné video, 6 min.2003)
  98. Na salaši (Richard Chomo, hraný, 7 min., 2002)
  99. Vták III (Ján Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 1 min.,2004)
  100. Vysávač (Jaroslav Chomo, Ján Kuska, hraný 1 min., 2004)
  101. Fire exit (Michal Vrbňák, hraný + anim. , 2 min., 2004)
  102. Na ČHŽ do EU (Ján Kuska, reportáž, 13 min., 2005)
  103. Re-finity (Michal Vrbňák, hranýn experiment, 3 min., 2004)
  104. Normálny cvok (Peter Strcula, hraný, 20 min.,2004)
  105. Ľavá vedľa pravej (Ján Kuska, Jaroslav Ondo, hraný, 3 min.,2005)
  106. Švenk (Ján Kuska, hraný, 7:23 min.,2005)
  107. Vojakom armád troch cisárov (Ján Kuska, reportáž, 5:16 min., 2006)
  108. Prvý slovák, ktorý sa neženie len za peniazmi (Ján Kuska, hraný, 23 sec., 2006)
  109. Trojuholník (Ján Kuska, hraný, 1 min.,2006)
  110. Klapka (Ján Kuska, hraný, 6:30 min.,2006)
  111. Lovec (Ján Kuska, hraný, 1 min.,2007)
  112. Postupnosť (Ján Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 1 min.,2007)
  113. Absurdnosť (Ján Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 50 sec., 2007)
  114. Poludnica 2008 1.diel | 2.diel | 3.diel | 4.diel | 5.diel (Peťo Rybín, reportáž, 15:40 min. 2008)
  115. Zvučka 41. ročníku Liptfilm (Peťo Rybín, 49 sec. 2008)
  116. Video pohladnica (Peťo Rybín, 3:40, 2008)
  117. Nicolaus bike tour, alebo, ako sme vymysleli stanovy (J. Kuska,rep., 12min. 2008)
  118. O habovský kardan 2007 (Ján Kuska, Ľubo Trizna, reportáž, 21:55. 2008)
  119. Jednoducho šťastie (Ján Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 1 min., 2008)
  120. Ľudový liečiteľ (Ján Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 1 min., 2008)
  121. Majstrovstvá sveta po slovensky (Ján Kuska, Peter Rybin,reportáž, 14 min., 2008)
  122. V Uhlisku nad Porúbkou (Ján Kuska, dokument, 17 min., 2009)
  123. Šach po slovensky (Ján Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 1 min., 2009)
  124. Chicken lifestyle (Ján Kuska, Ľubo Trizna,hraný, 1 min., 2009)
  125. Domáca úloha (Peťo Rybín. reportáž. 24 min, 2009) 1.diel | 2.diel | 3.diel
  126. Fašiangy v Sv. Kríži (Ľuboš Trizna, videoklip, 2:22min., 2010)
  127. Call on me (Ľuboš Trizna, Ľubomír Šrol, videoklip, 2:54min., 2010)
  128. Kaderníci v Liptovskej Lúžnej (Ján Kuska, reportáž, 13:13, 2010)
  129. Vysoké Tatry: Tupá+Končistá (Peťo Rybín, reportáž, 11:29, 2010)
  130. Zvučka NFL 44. ročník (Ľuboš Trizna, znelka, 0:29 sec., 2011)
  131. Nestrácaj nádej (Ľuboš Trizna, videoklip, 3:49min., 2011)
  132. Je tam niekto? (Peťo Rybín, experiment, 2:29min., 2011)
  133. Boj o bobrovecký most (Ľuboš Trizna, reportáž, 3:20min., 2011)
  134. Zvrat o.k. (Ľuboš Trizna, experiment, 2:09min., 2011)
  135. Diagnóza (Ján Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 0:33sec., 2011)
  136. Nadštandardné vyšetrenie (Ján Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 0:48sec., 2011)
  137. Bača Milan verzus smernice EU (Ján Kuska, reportáž, 9 min., 2011)
  138. Bača Milan od Juraja do Šimona (Ján Kuska, dokument, 23:25 min., 2011)
  139. Smutná ruža (Miroslav Ciglian, hraný, 6 min., 2011)
  140. Otscher Graben (Milan Ohurniak a Jana Tášiková, reportáž, 5:52min., 2011)
  141. Melk a Wasserlochklamm (Milan Ohurniak a Jana Tášiková, reportáž, 4:00min., 2011)
  142. 4 tiesnavy a 1 vodopád (Milan Ohurniak a Jana Tášiková, reportáž, 4:37min., 2011)
  143. Exotika ako ju nepoznáme (Milan Ohurniak a Jana Tášiková, reportáž, 30:06min., 2011)
  144. Stretnutie (Peťo Rybín, experiment, 3:08min., 2011)
  145. Môžeme sa dohovoriť (Miroslav Ciglian, reportáž, 5:48, 2012)
  146. An Angel (Miro Ciglian, videolip, 3:30, 2012)
  147. Mlieko (Miro Ciglian, reportáž, 5:12min., 2012)
  148. Sislíček (Miro Ciglian, Marek Bacúr, animovaný, 1:40min. 2012)
  149. L´ABSURDE (Miro Ciglian, experiment, 4:44 min. 2012)
  150. Vypni ma (Miro Ciglian, hraný, agitka, 1:40 min. 2012)
  151. Na vločkách (Peťo Rybín, videoklip, 2:25 min. 2012)
  152. Krásy zimy (Peťo Rybín, videoklip, 2:13 min. 2012)
  153. Výstup na vrch Roháčka v oblasti Čierna Hora (Peťo Rybín, reportáž, 5:42min., 2012)
  154. Medvedia tiesňava (Jana Tášiková, reportáž, 3:44 min., 2012)
  155. Exotika ako ju nepoznáme (Jana Tášiková, upútávka, 0:42min., 2012)
  156. Misia guľa (Ľuboš Trizna, Miro Ciglian, videoklip, 0:59 min., 2012)
  157. Fašiangy v Matiašovciach (Ľuboš Trizna, reportáž, 1:35 min., 2012)
  158. Zvučka (Ľuboš trizna, zvučka festivalu, 0:30 min., 2012)
  159. Hubačka v Liptove (Ľuboš Trizna, hraný, 2:57 min., 2012)
  160. Dobrá tráva (Ľuboš Trizna, Ján Kuska, hraný, 0:51 min., 2012)
  161. Tre Cime di Lavaredo (Milan Ohurniak, reportáž, 7:06 min., 2012)
  162. Balkánska výprava (Milan Ohurniak, reportáž, 5:49 min., 2012)
  163. Paľo Žiak, furman z Vrchslatiny (Ján Kuska, dokument, 17:00min., 2012)
  164. Strecha Nemecka (Milan Ohurniak a Jana Tášiková, reportáž, 5:37min., 2012)
  165. Grosser Hafner (Milan Ohurniak a Jana Tášiková, reportáž, 3:43min., 2012)
  166. JARMO (Ján Kuska, reportáž, 19:30, 2012)
  167. Nasnežilo (Peťo Rybín, reportáž, 3:11, 2013)
  168. Lúžňanský igelit (Ján Kuska, reportáž, 6:20, 2013)
  169. Výlov krokodíla (Ján Kuska, reportáž, 12:40, 2013)
  170. Fén (Ján Kuska, Ľuboš Trizna, hraný, 0:55 min, 2013)
  171. Priority (Ján Kuska, Jaroslav Chomo,hraný, 0:30 min., 2013)
  172. Monte Crystalo (Milan Ohurniak, Janka Tášiková, reportáž, 8:05, 2013)
  173. Kráľovná Engadinu (Milan Ohurniak, Janka Tášiková, reportáž,18:35, 2013)
  174. Liptovský Lysko (Ľuboš Trizna, 5:10, dokument, 2013)
  175. Vôňa voľnosti (Ľuboš Trizna, Lívia Vretenárová, hraný, 0:58, 2013)
  176. Sink Sink, Sink (Ľuboš Trizna, videoklip, 2:20, 2013)
  177. Summer beach party s Egom v Liptove (Ľuboš Trizna, VK, 3:30, 2013)
  178. Fašiangy v Matiašovciach (Ľuboš Trizna, reportáž, 8:10, 2013)
  179. Tancuj, tancuj, v Matiašovciach (Ľuboš Trizna, videoklip, 2:24, 2013)
  180. Likavka v čase I. (Michal Daubner, dokument, 21 min., 2013)
  181. Likavka v čase II. (Michal Daubner, dokument, 23 min. 2013)
  182. Perník (Peter Uhliar, animovaný, 2 min. 2013)
  183. Ranné cvičenie (Peter Uhliar, animovaný, 0:50 min. 2013)
  184. Na salaši Pastierska (Miroslav Ciglian, dokument. 19:57, 2013)
  185. ABSCONDO (Miroslav Ciglian, videoklip, 4:02, 2013)
  186. Susedovie kury – Rohypnol (Miroslav Ciglian, videoklip, 3 min. 2013)
  187. Prebudenie (Miroslav Ciglian, experiment, 4:04 min., 2013)
  188. Laura 4. roky (Ľuboš Trizna, videoklip, 2:30min., 2014)
  189. Poludnica 2014 (Peťo Rybín, reportáž, 10:50min., 2014)
  190. Hallstadtt a okolie ( Milan Ohurniak a Jana Tášiková, reportáž, 8:11min., 2014)
  191. Zo života v Bobrovci (Miroslav Ciglian, reportáž, 24min., 2014)
  192. Židovský cintorín v Liptovskom Mikuláši (Peter Uhliar, animovaný, 2:55 min., 2014)
  193. Directly to Heaven (Ľuboš Trizna, hraný, 1 min., 2014)
  194. Obraz pre manželku (Ján Kuska, Ľuboš Trizna, hraný, 0:59 sec., 2014)
  195. Mobil (Ján Kuska, Jaroslav Chomo,hraný, 1:00 min., 2014)
  196. Odkaz Tóna Dobeša (Milan Ohurniak, dokument, 14:30min., 2014)
  197. Čalamacha (Ján Kuska, dokument, 25:30min., 2014)
  198. Kóty 728, 729 (Miroslav Ciglian, reportáž, 10 min.)
  199. Súboj s časom (Milan Ohurniak, reportáž, 19. min. 2015)
  200. Sólový cyklo-výlet: Smrečany – Žiar – Trstené (Peťo Rybín, reportáž, 08:22min. 11.04.2015)
  201. Happy Lipovský Mikuláš (Ľuboš Trizna, Ľubomír Nicoli, videoklip, 3:40 min. 2014)
  202. GAME (Andrej Guráň, hraný, 4:00, 2015)
  203. V Tureckej pod Krížnou (Ján Kuska, Ľuboš Trizna, reportáž, 17:00, 2015)
  204. Jakob Eiben, kováč z Medzeva (Ján Kuska, dokument, 25:00, 2015)
  205. BUSINESS po slovensky (Ján Kuska, Milan Ohurniak, 1 min. 2015)
  206. Deň otvorených dverí v TV Markíza (Peťo Rybín, reportáž, 15:03, 22.08.2015)
  207. Königswarte (Peťo Rybín, reportáž, 8:34, 18.07.2015)
  208. Fotoplenér Jasná (Peťo Rybín, reportáž, 10:27, 2015)
  209. Čierny Váh – Neznáma (Peťo Rybín, reportáž, 08:04, 12.1.2016)
  210. Výstup na Poludnicu (Peťo Rybín, reportáž, 13:22, 2016)
  211. Bratislavské depo (Peťo Rybín, reportáž, 6:19, 2016)
  212. Výstup na Kriváň (Peťo Rybín, reportáž, 8:10 min. 2017)
  213. Upgrade (Samuel Žiaran, hraný, 10min. 2016)
  214. Rohačka (Peter Uhliar, animovaný, 8:20, 2016)
  215. HIDEAWAY (Ľ. Trizna. Ľ. Nikoli, 4:30, videoklip 2016)
  216. Nákaza Tancom (Ľ. Trizna, Ľ. Nicoli, videoklip, 2:30, 2016)
  217. Mince vo fontáne (Ľ. Trizna, L. Zahradník, videoklip, 3:40, 2016)
  218. Blond (Milan Ohurniak, hraný, 1 min. 2016)
  219. Posledný recept ( Ján Kuska a kol., hraný 1 min. 2016)
  220. Jóga po slovensky (Ján Kuska a kol. , 1 min. 2016)
  221. Fašiangy v Jamníku (Ján Kuska, reportáž, 15min, 2016)
  222. Ľubor Patsch, muzikant s kamerou (Ján Kuska, dokument, 27:45, 2016)
  223. Bojovník (Peter Uhliar, animovaný, 59 sec., 2017)
  224. Tobi or not to be (Miroslav Ciglian, dokument, 17:16 min., 2017)
  225. Výlet na Hrebienok a Štrbské pleso (Peťo Rybín, reportáž, 6:45 min. 2017)
  226. FIM RALLYE 2016 Liptov Slovakia (Milan Ohurniak, reportáž, 6:16min. 2017)
  227. Alpine Route (Milan Ohurniak, reportáž, 10 min. 2017)
  228. Ján Kudlička – transformácie (Ján Kuska, dokument, 21:12 min. 2017)
  229. PANtastický festival (Ján Kuska, reportáž, 25:15 min. 2017)
  230. Keď musíš… (Ján Kuska a Niolausfilm, hraný, 1 min. 2017)
  231. O cenu prievalca (Ján Kuska, Andrej Guráň, reportáž, 12:35 min., 2017)
  232. Si mojím anjelom (Ľuboš Trizna, Ľubomír Nikoli, videoklip, 3:45min., 2017)
  233. Amsterdam na prelome rokov 2017/2018 (Peťo Rybín, dokument, 10:40min., 2017/2018)
  234. Zvončeky Márie Škutovej (Peťo Rybín, reportáž, 3:35min., 16.6.2018)
  235. Najvyšší bod Dánska (Peťo Rybín, dokument, 19:50min., 2018)
  236. Susedská výpomoc (minútový film, réžia a strih: Jano Kuska, Hrajú: Jano Kuska, Jaro Chomo a Peter Uhliar, Kamera: Miro Ciglian, 01:16, 23.10.2018)
  237. LEK-áci v Bratislave (Peťo Rybín, dokument, 11:00min., 28.11.2018)
  238. Koncoročná kapustnica (Peťo Rybín, reportáž, 10:40min., 3.12.2018)
  239. eBikom na Žiarsku chatu (Peťo Rybín, dokument, 04:50min., 17.4.2019)
  240. eBikom na Okrúhly vrch (Peťo Rybín, dokument, 04:12min., 8.5.2019)
  241. eBikom na starhrad Liptov (Peťo Rybín, dokument, 06:51min., 18.5.2019)
  242. Klubová exkurzia: Spišská Belá (Peťo Rybín, dokument, 08:40min., 1.6.2019)
  243. Poľsko + Čantoryja (Peťo Rybín, dokument, 09:39min., 15.6.2019)
  244. Po Liptove na e-MTB (Peťo Rybín, reportáž, 06:13min., 14.7.2019)
  245. eBikom po Liptove – Dechtárka (Peťo Rybín, dokument, 04:10min., 20.8.2019)
  246. eBikom po Liptove – Malatiná (Peťo Rybín, dokument, 05:52min., 29.8.2019)
  247. Krk 2019 (Pavol Kráľ, dokument, 10:00 min., 2019)
  248. Egypt 2019 (Pavol Kráľ, dokument, 14:00 min., 2019)
  249. Náš svet (Miroslav Ciglian, 05:06 min., 2019)
  250. Čo nezmyl čas (Miroslav Ciglian, 04:59 min., 2019)
  251. Foto CV (Ján Kuska, medailón, 06:40 min., 2019)
  252. Úle Eda Hogla (Ján Kuska, medailón, 16:51 min., 2019)
  253. Tajomné miesta hornej Oravy (Trailer) (Peťo Turoň, dokument, 25:21 min., 2019)
  254. Tour du Grand Paradiso (Milan Ohurniak, dokument, 13:29 min., 2019)
  255. Tokaj (Peťo Rybín, dokument, 12:02min., 8.9.2019)
  256. 13. NicolausFilm-Bike-Tour alebo Filmársky CykloPresun (P.Rybín, dokument, 08:06, 21.9.2019)
  257. Lenkin vLog (Peťo Rybín, dokument, 11:49min., 22.10.2019)
  258. RYBínovÝM okom (Peťo Rybín, auto-medailón, 3:14min., 13.11.2019)
  259. Kuskova 60-ka (Peťo Rybín, reportáž, 12:34min., 21.12.2019)
  260. Návšteva v ateliéri (Peťo Rybín, reportáž, 12:34min., 3.3.2020)
  261. Do Jasnej na eMTB (Peťo Rybín, reportáž, 05:50min., 20.3.2020)
  262. Výlet na Veľké Hincovo Pleso (Peťo Rybín, reportáž, 07:59min., 9.8.2019)
  263. Popod Západné Tatry na eMTB (Peťo Rybín, reportáž, 04:39min., 7.4.2020)
  264. Kade-tade Jánskou dolinou na eMTB (Peťo Rybín, reportáž, 01:43min., 6.5.2020)
  265. Masaker Kúpeľ (Peťo Rybín, reportáž, 07:47min., 12.5.2020)