Videoarchív

videoarchív na VIMEO

videoarchív na YouTube

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

1) Žobrák ( J. Kuska, J. Chomo. I. Brezina, hraný – 5 min. 1981)
2) U zubára (J. Kuska, J. Chomo, I. Brezina, hraný – 6min. 1981)
3) Slovenská story (J. Kuska, J. Chomo, I. Brezina, hraný – 7 min., 1982)
4) Metamorfózy slovenského zbojníctva, alebo, prežijú rok 2000? (J. Kuska, hraný -15 min.,1983)
5) Stop! A znova… (J. Kuska, hraný – 7 min.,1984 )
6) Štyri mini (J. Kuska, G. Szabó, hraný – 3 min., 1984)
7) Veľká cena Demänovských jaskýň (J. Kuska, J. Chomo, I. Brezina ,reportáž – 15 min., 1984)
8) Letný príbeh ( J. Otčenáš, hraný – 5 min, 1984)
9) Cena benzínu (J. Otčenáš, hraný – 6 min,. 1985)
10) 1. máj 1985, Lipt. Mikuláš (kolektív Nicolaus, reportáž- 10 min. 1985)
11) Nácvik ČSS 1985 (M. Malý, reportáž-10 min., 1985)
12) Okresná spartakiáda 1985 (Reportáž 10 min., 1985)
13) Poker (I. Brezina, hraný – 9 min., 1985)
14) Prvovýstup (J. Kuska, Jaroslav Chomo, hraný – 24 min.,1985)
15) Mladí vodáci (R. Teichmann, dokumentárny – 4 min., 1985)
16) Zopár z OBP (J. Kuska, hraný – 3min.,1985)
17) 3x s F.U. (J. Kuska, J. Chomo, hraný – 7 min.,1985)
18) Aktuality (J. Kraus, P. Anděl, hraný – 2 min., 1985)
19) Veľká ryba (J. Čermák, filmová pesnička – 3 min., 1986)
20) Mlyny v Oblazoch (J. Kuska, G. Szabó, reportáž – 12 min., 1986)
21) Každý den Olympic ( M. Malý, filmová pesnička – 3 min.,1986)
22) Stratená princezná (J. Kuska, klip – 4 min.,1986)
23) Aj taká bola OR-8 (Kolektív Nicolaus,reportáž – 6 min., 1986)
24) O mužovi, ktorý prvý medzi Slovákmi dal sa na zubné lekárstvo (J. Kuska, dokumentárny – 15 min.,1987)
25) Športovci ( Niolausáci, Hraný – 5 min., 1987)
26) Kufřík na cestách ( P. Anděl, hraný, 8 min., 1987)
27) HOP-TROP ( J. Čermák, filmová pesnička – 5 min., 1987)
28) ME v leteckej akrobacii (J. Čermák, reportáž – 7 min., 1987)
29) Prekvitá (J. Kuska a kol. Nicolaus, hraný – 3 min., 1987)
30) Tajuplná vila (J. Kuska, J.Chomo a kol. Nicolaus, hraný – 10 min., 1987)
31) Tatran (Liptfilm, hraný – 11 min., 1987, spoluautori)
32) Výlet roku … (J. Kuska a kol. Nicolaus, hraný – 4 min., 1988)
33) Starosti richtára Dzurku (Liptfilm, hraný – 8 min., 1989, spoluautori)
34) Stavba (J. Kuska, hraný – 6 min., 1989)
35) Slovensko-japonské podobnorozpornosti (Marián Babjak, hraný – 5 min., 1989)
36) Silent Landing (Tiché pristátie, Liptfilm, essej – 7 min., 1990 – spoluautori)
37) Dedičstvo (J. Kuska, publicistika – 15 min.,1991)
38) Jesenný ateliér (M. Nebehay, dokumentárny – 10 min.,1991)
39) Rozpory ( dokumentárny – 10 min., 1991)
40) Number one (J. Kuska a kol. Nicolaus, hraný – 5 min., 1991)
41) amalkeR (j. Kuska a kol. Nicolaus, hraný – 3 min., 1991)
42) Gabčíkovo, betónové monštrum ( publicistika – 10 min., 1992 )
43) Trištvrte na jeseň (J. Kuska, experiment – 9 min., 1992)
44) Hrobár civilizácie ( hraný – 15 min.,1992 )
45) P.L.Ž. (J. Kuska, G. Szabó, Vl. Surovček, dokumentárny – 20 min., 1989-1993)
46) Vták (Kolektív Amafilm Nicolaus, hraný – 1 min., 1993)
47) amalkeR II (J. Kuska, hraný – 3 min., 1994)
48) Taký jeden deň… (L. Gašpar, dokumentárny, VHS, – 9 min., 1994)
49) Veľký malin (kol. Nicolaus, hraný – 1 min., 1994)
50) Mesto Liptovský Mikuláš 1991-1994 (J. Kuska, dokument-52min., 1994)
51) Veno (J. Kuska, publicistický, VHS, 21 min. 1994)
52) In Fabrikam (L. Gašpar, O. Pizúr, dokument, VHS, 17 min., 1995)
53) Slováci vo Viedni (reportáž, VHS, 16 min., 1995)
54) Jar (P. Uhliar, dokument, VHS, 5 min.,1995 )
55) S Oravou cez rovník (Vl. Rezník, reportáž, VHS, 16 min.,1995 )
56) Rezbár (D. Iskerka, dokument, VHS, 8 min., 1995)
57) Škoda 1000+1+1 zlepšení (M. Nebehay, hraný, 7:25 min., 1995)
58) No coment (M. Nebehay, hraný- 8 min., 1996)
59) Suvorák (L. Gašpar, reportáž-5min., 1996)
60) Jednohubky (J. Kuska a kol. Nicolaus, hraný-2:55 min., 1995)
61) Sen kaprála Miša (J. Kuska, reportáž-12:21 min., 1996)
62) Slané cesty I. (Vl. Rezník, reportáž – 17:00 min., 1996 )
63) Film o básnikovi (L. Gašpar, dokument, 8 min.,1996 )
64) Receptár: Ako si urobiť S.S. (J. Kuska, reportáž-14:21 min., 1997)
65) Šťastie (R. Chomo, animovaný-2min., 1997)
66) Hurá, bude pálenka (J. Kusková, reportáž-7:30 min., 1999)
67) Nicolausvoloviny (J. Kuska, J. Chomo, hraný-3:56 min., 1999)
68) Sliače (J. Kuska, dokument- 12 min., 1999)
69) M.A.R.T.A. (J. Kuska, Dokument-17:17 min.,1999 )
70) Mašinkou na čierny Balog (J. Kuska, rodinný film 9 min.,2000)
71) Parodiátor (J. Kusková, experiment-1:40min.,2000 )
72) Mládeži do 18 rokov neprístupné (J. Kusková, experiment, 1:40 min., 2000)
73) Nicolauspivoviny (J. Kuska, J. Chomo, hraný – 6 min., 1999)
74) Ľutujeme (D. Iskerka, hraný – 1:37 min., 2000)
75) Amalker III , tzv. komunikačná (j. Kuska, J. Chomo, hraný – 1:48 min., 2000)
76) Vták II (J. Kuska, J. Chomo, hraný – 1:00 min., 2000)
77) Slané cesty II (Vl. Rezník, reportáž – 19:00 min.2000)
78) Vojenské cvičenie (J. Kusková, VHS – 10 min., 2000)
79) Švihrovská duma ( J. Kuska, dokument – 15 min., 2000)
80) Devil’s Servant (J. Kusková, hraný – 5 min., 2001)
81) Moje kráľovstvo (J. Kusková, experiment – 3:30 min., 2001)
82) Slané cestry III (Vl. Rezník, reportáž – 18:00 min., 2001)
83) Zimná jazda (J. Kuska, J.Chomo, reportáž 19:50 min., 2001)
84) O habovský kardan (J. Kuska, reportáž – 7:45 min., 2001)
85) TV torta (D. Iskerka, hraný 1:45 min., 2001)
86) Loser (R. Chomo, A. Slafkovský, hraný – 10:00 min., 2001 )
87) Pozdrav z frontu (J. Kusková, prestávkový, 5:10 min., 2002)
88) Oslava sviatku práce (J. Kusková, reportáž – 2:25.-, 2002)
89) Televízne noviny (J. Kusková, hraný, 5:30.,2002 )
90) Slané cesty IV (Vl. Rezník, reportáž – 18 :00 min., 2002)
91) Jazda (J. Kusková, videoklip – 2:15., 2002)
92) Ako prežiť detský letný tábor (J. Jalovecký, dokument – 11:00 min., 2002)
93) Deň s majstrom Fullom (D. Iskerka, V. Bačíková, reportáž – 7 min., 2002)
94) Gazda a zoofil (J. Kusková, reportáž – 5:15 min., 2002)
95) Pochod (J. Kuska, J. Chomo, reportáž – 12:00 min., 2003)
96) Čo mi rozprával liptovský gazda (J. Kusková, dokument 18 min., 2003)
97) Výlet (Richard Chomo, rodinné video, 6 min.2003)
98) Na salaši (Richard Chomo, hraný, 7 min., 2002)
99) Vták III (Ján Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 1 min.,2004)
100) Vysávač (Jaroslav Chomo, Ján Kuska, hraný 1 min., 2004)
101) Fire exit (Michal Vrbňák, hraný + anim. , 2 min., 2004 )
102) Na ČHŽ do EU ( Ján Kuska, reportáž, 13 min., 2005)
103) Re-finity (Michal Vrbňák, hranýn experiment, 3 min., 2004)
104) Normálny cvok (Peter Strcula, hraný, 20 min.,2004)
105) Ľavá vedľa pravej (Ján Kuska, Jaroslav Ondo, hraný, 3 min.,2005)
106) Švenk (Ján Kuska, hraný, 7:23 min.,2005)
107) Vojakom armád troch cisárov (Ján Kuska, reportáž, 5:16 min., 2006)
108) Prvý slovák, ktorý sa neženie len za peniazmi (Ján Kuska, hraný, 23 sec., 2006)
109) Trojuholník (Ján Kuska, hraný, 1 min.,2006)
110) Klapka (Ján Kuska, hraný, 6:30 min.,2006)
111) Lovec (Ján Kuska, hraný, 1 min.,2007)
112) Postupnosť (Ján Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 1 min.,2007)
113) Absurdnosť (Ján Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 50 sec., 2007)
114) Poludnica 2008 (Peter Rybín, reportáž, 15:40 min. 2008)
115) Zvučka 41. ročníku Liptfilm (Peter Rybín, 49 sec. 2008)
116) Video pohladnica (Peter Rybín, 3:40, 2008)
117) Nicolaus bike tour, alebo, ako sme vymysleli stanovy (J. Kuska,rep., 12min. 2008)
118) O habovský kardan 2007 (Ján Kuska, Ľubo Trizna, reportáž, 21:55. 2008)
119) Jednoducho šťastie (Ján Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 1 min., 2008)
120) Ľudový liečiteľ (Ján Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 1 min., 2008)
121) Majstrovstvá sveta po slovensky (Ján Kuska, Peter Rybin,reportáž, 14 min., 2008)
122) V Uhlisku nad Porúbkov (Ján Kuska, dokument, 17 min., 2009)
123) Šach po slovensky (Ján Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 1 min., 2009)
124) Chicken lifestyle (Ján Kuska, Ľubo Trizna,hraný, 1 min., 2009)
125) Domáca úloha (Peter Rybín. reportáž. 24 min, 2009)
127) Fašiangy v Sv. Kríži(Ľuboš Trizna, videoklip, 2:22min., 2010)
128) Call on me (Ľuboš Trizna, Ľubomír Šrol, videoklip, 2:54min., 2010)
129) Kaderníci v Liptovskej Lúžnej (Ján Kuska, reportáž, 13:13, 2010)
130) Zvučka NFL 44. ročník (Ľuboš Trizna, znelka, 0:29 sec., 2011)
131) Nestrácaj nádej (Ľuboš Trizna, videoklip, 3:49min., 2011)
132) Je tam niekto? (Peter Rybín, experiment, 2:29min., 2011)
133) Boj o bobrovecký most (Ľuboš Trizna, reportáž, 3:20min., 2011)
134) Zvrat o.k. (Ľuboš Trizna, experiment, 2:09min., 2011)
135) Diagnóza (Ján Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 0:33sec., 2011)
136) Nadštandardné vyšetrenie (Ján Kuska, Jaroslav Chomo, hraný, 0:48sec., 2011)
137) Bača Milan verzus smernice EU (Ján Kuska, reportáž, 9 min., 2011)
138) Bača Milan od Juraja do Šimona (Ján Kuska, dokument, 23:25 min., 2011)
139) Smutná ruža (Miroslav Ciglian, hraný, 6 min., 2011)
140) Môžeme sa dohovoriť (Miroslav Ciglian, reportáž, 5:48, 2012)
141) An Angel (Miro Ciglian, videolip, 3:30, 2012)
142) Mlieko (Miro Ciglian, reportáž, 5:12min., 2012)
143) Sislíček (Miro Ciglian, Marek Bacúr, animovaný, 1:40min. 2012)
144) L´ABSURDE (Miro Ciglian, experiment, 4:44 min. 2012)
145) Vypni ma (Miro Ciglian, hraný – agitka, 1:40 min. 2012)
146) Na vločkách (Peter Rybín, videoklip, 2:25 min. 2012)
147) Stretnutie (Peter Rybín, hraný, 3:08min., 2012)
148) Krásy zimy (Peter Rybín, videoklip, 2:13 min. 2012)
149) Výstup na vrch Roháčka v oblasti Čierna Hora (Peter Rybín, reportáž, 5:38min., 2012)
150) Medvedia tiesňava (Jana Tášiková, reportáž, 3:44 min., 2012)
151) Exotika ako ju nepoznáme, (Jana Tášiková, upútávka, 0:42min., 2012)
152) Misia guľa (Ľuboš Trizna, Miro Ciglian, videoklip, 0:59 min., 2012)
153) Fašiangy v Matiašovciach (Ľuboš Trizna, reportáž, 1:35 min., 2012)
154) Zvučka (Ľuboš trizna, zvučka festivalu, 0:30 min., 2012)
155) Hubačka v Liptove (Ľuboš Trizna, hraný, 2:57 min., 2012)
156) Dobrá tráva (Ľuboš Trizna, Ján Kuska, hraný, 0:51 min., 2012)
157) Tre Cime di Lavaredo (Milan Ohurniak, reportáž, 7:06 min., 2012)
158) Balkánska výprava (Milan Ohurniak, reportáž, 5:49 min., 2012)
159) Paľo Žiak, furman z Vrchslatiny (Ján Kuska, dokument, 17:00min., 2012)
160) JARMO (Ján Kuska, reportáž, 19:30, 2012)
161) Lúžňanský igelit (Ján Kuska, reportáž, 6:20, 2013)
162) Výlov krokodíla (Ján Kuska, reportáž, 12:40, 2013)
163) Fén (Ján Kuska, Ľuboš Trizna, hraný, 0:55 min, 2013)
164) Priority (Ján Kuska, Jaroslav Chomo,hraný, 0:30 min., 2013)
165) Monte Crystalo (Milan Ohurniak, Janka Tášiková, reportáž, 8:05, 2013)
166) Kráľovná Engadinu (Milan Ohurniak, Janka Tášiková, reportáž,18:35, 2013)
167) Liptovský Lysko (Ľuboš Trizna, 5:10, dokument, 2013)
168) Vôňa voľnosti (Ľuboš Trizna, Lívia Vretenárová, hraný, 0:58, 2013)
169) Sink Sink, Sink (Ľuboš Trizna, videoklip, 2:20, 2013)
170) Summer beach party s Egom v Liptove, (Ľuboš Trizna, VK, 3:30, 2013)
171) Fašiangy v Matiašovciach, (Ľuboš Trizna, reportáž, 8:10, 2013)
172) Tancuj, tancuj, v Matiašovciach (Ľuboš Trizna, videoklip, 2:24, 2013)
173) Likavka v čase I. (Michal Daubner, dokument, 21 min., 2013)
174) Likavka v čase II. (Michal Daubner, dokument, 23 min. 2013)
175) Perník (Peter Uhliar, animovaný, 2 min. 2013)
176) Ranné cvičenie (Peter Uhliar, animovaný, 0:50 min. 2013)
177) Na salaši Pastierska (Miroslav Ciglian, dokument. 19:57, 2013)
178) ABSCONDO (Miroslav Ciglian, videoklip, 4:02, 2013)
179) Susedovie kury – Rohypnol (Miroslav Ciglian, videoklip, 3 min. 2013)
180) Prebudenie (Miroslav Ciglian, experiment, 4:04 min., 2013 )
181) Laura 4. roky (Ľuboš Trizna, videoklip, 2:30min., 2014)
182) Poludnica 2014 (Peter Rybín, reportáž, 10:50min., 2014)
183) Hallstadtt a okolie (Milan Ohurniak – Jana Tášiková, reportáž, 8:11min., 2014)
184) Zo života v Bobrovci (Miroslav Ciglian, reportáž, 24min., 2014)
185) Židovský cintorín v Liptovskom Mikuláši (Peter Uhliar, animovaný, 2:55 min., 2014)
186) Directly to Heaven (Ľuboš Trizna, hraný, 1 min., 2014)
187) Obraz pre manželku (Ján Kuska, Ľuboš Trizna, hraný, 0:59 sec., 2014)
188) Mobil (Ján Kuska, Jaroslav Chomo,hraný, 1:00 min., 2014)
189) Odkaz Tóna Dobeša (Milan Ohurniak, dokument, 14:30min., 2014)
190) Čalamacha (Ján Kuska, dokument, 25:30min., 2014)
191) Kóty 728, 729 (Miroslav Ciglian, reportáž, 10 min.)
192) Súboj s časom (Milan Ohurniak, reportáž, 19. min. 2015)
193) Happy Lipovský Mikuláš (Ľuboš Trizna, Ľubomír Nicoli, videoklip, 3:40 min. 2014)
194) GAME (Andrej Guráň, hraný, 4:00, 2015)
195) V Tureckej pod Krížnou (Ján Kuska, Ľuboš Trizna, reportáž, 17:00, 2015)
196) Jakob Eiben, kováč z Medzeva(Ján Kuska, dokument, 25:00, 2015)
197) BUSINESS po slovensky (Ján Kuska, Milan Ohurniak, 1 min. 2015)
198) Deň otvorených dverí v TV Markíza (Peter Rybín, reportáž, 15:03, 2016)
199) Königswarte (Peter Rybín, reportáž, 8:35, 2016)
200) Fotoplenér Jasná (Peter Rybín, reportáž, 10:27, 2016)
201) Výstup na Poludnicu (Peter Rybín, reportáž, 13:22, 2016)
202) Bratislavské depo (Peter Rybín, reportáž, 6:19, 2016)
203) Upgrade (Samuel Žiaran, hraný, 10min. 2016)
204) Rohačka (Peter Uhliar, animovaný, 8:20, 2016)
205) HIDEAWAY(Ľ. Trizna. Ľ. Nikoli, 4:30, videoklip 2016)
206) Nákaza Tancom (Ľ. Trizna, Ľ. Nicoli, videoklip, 2:30, 2016)
207) Mince vo fontáne (Ľ. Trizna, L. Zahradník, videoklip, 3:40, 2016)
208) Blond (Milan Ohurniak, hraný, 1 min. 2016)
209) Posledný recept (Ján Kuska a kol., hraný 1 min. 2016)
210) Jóga po slovensky (Ján Kuska a kol. , 1 min. 2016)
211) Fašiangy v Jamníku (Ján Kuska, reportáž, 15min, 2016)
212) Ľubor Patsch, muzikant s kamerou (Ján Kuska, dokument, 27:45, 2016)
213) Bojovník (Peter Uhliar, animovaný, 59 sec., 2017)
214) Tobi or not to be (Miroslav Ciglian, dokument, 17:16 min., 2017)
215) Výstup na kriváň (Peter Rybín, reportáž, 8:10 min. 2017)
216) Výlet na Hrebienok a Štrbské pleso (Peter Rybín, reportáž, 6:45 min. 2017)
217) FIM RALLYE 2016 Liptov Slovakia (Milan Ohurniak, reportáž, 6:16min. 2017)
218) Alpine Route (Milan Ohurniak, reportáž, 10 min. 2017)
219) Ján Kudlička – transformácie (Ján Kuska, dokument, 21:12 min. 2017)
220) PANtastický festival (Ján Kuska, reportáž, 25:15 min. 2017)
221) Keď musíš…(Ján Kuska a Niolausfilm, hraný, 1 min. 2017)
222) O cenu prievalca(Ján Kuska, Andrej Guráň, reportáž, 12:35 min., 2017)
223) Si mojím anjelom(Ľuboš Trizna, Ľubomír Nikoli, videoklip, 3:45min., 2017)