Po Kamzíkovskô stretnutia

Nuž opáť raz som zasadou k pivku s chlapama a vytešujem sa že vám zvestujem akie novinke po Tatranskom kamzíku máme…

Za prvô, bou som sa dať v meste ostrihať :D ale nie, vážne… krepí Dunčo ma strihau!!! :D

Za druhô, viem že žatva už bola. Však som aj s Dunčom vyspevuvau na dožinkoch, ale predsa len sme si takú mnešiu žatvu zopakuvali… V konkurencii temer 40 filmov zo šírieho sveta sme uspeli takto: Ján Kuska uchmatou prvú cenu za film Ľubor Patsch, muzikant s kamerou v kategórii Kultúra a pamiatky. Ďalej táto koťuha uchmatla aj cenu Liptovskieho kultúrnieho strediska za film PANtastický festival. Ale ani to mu nebolo dosť!!! A tak si odťeľ zobrau ešte aj čestnô uznania poroty za film Ján Kudlička transformácie. GRATULUJEME!!!

Milan “Bárny” Ohurniak si tiež povedau čo je on vari horší??? A tak si uchmatnu aj on volačo, konkrétne čestnô uznania za film Bokami Západných Tatier… Keďže ukradnu len jeden diplom GRATULUJEME o to viac !!!

Filme boli skvelie, predseda poroty sám povedau že má hlavu v smútku, bo takie kvalitnie filme už dlho nevideu…

Mohou by som vám popísať o takejtok fajnovej udalosti ešte oveľa viac… Ale! Idem si ja v pokoju pivko dopiť, Dunča s pod stola vydriapať a pojdeme my pekne svorne domov… Čo to trepem! K baru nám treba napochoduvať!!! Treba nám poraidne tietok naše úspeche osláviť… Vy čo ste neboli môžte závidieť a vy čo ste boli máte pravdu… NAZDRAVIA ;)

Category: Aktuality
You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.